Prezenty i gadżety reklamowe

Home Prezenty i gadżety reklamowe

Oryginalny prezent, wyjątkowy przedmiot reklamowy

Snem każdej firmy jest posiadanie przedmiotu reklamowego, którego nikt inny nie posiada. Snem każdej firmy jest prezent, który zafascynuje.

Sprytna plastelina pomoże Państwu spełnić te życzenia.

Sprytna-Plastelina-potworek-POMARANCZOWASprytna plastelina jest wspaniałym sposobem na odstresowanie. Doskonale nadaje się do rozluźnienia zesztywniałych rąk i do ćwiczeń lub też po prostu do zabawy. Mając ją w burze nie będziecie chcieli wypuścić jej z rąk. To kilka z powodów dlaczego Sprytna plastelina doskonale nadaje się na przedmiot reklamowy. Jeżeli wykorzystacie ją Państwo jako przedmiot reklamowy, Wasi klienci będą zachwyceni. To gwarantujemy! :-)

Ofiarujcie przedmiot reklamowy, który będą używać i o którym będą mówić.

gift_of_the_yearZnaleźliśmy się pomiędzy finalistami konkursu Gifts of the Year, organizowanego na wystawie przedmiotów reklamowych Rema Days. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy głosowali na Sprytną plastelinę!:-)

Przygotujemy nowe opakowanie, wielkość, kolor i etykietkę według Państwa życzeń.

Potrafimy stworzyć każdy kolor Sprytnej plasteliny według katalogu Pantone lub też próbki koloru dostarczonej przez klienta.

Poza tym możemy wzbogacić Sprytną plastelinę o metaliczny efekt, elektryczne wiry, świecenie w ciemności, mieniące się kolory, masę perłową itp.

Proszę nam wysłać email z krótką specyfikacją Państwa żądań (oczekiwana ilość, wykorzystanie, termin dostawy itp.) a my skontaktujemy się z Państwem ze szczegółami dotyczącymi ceny, różnych opcji i innymi.