Plastelina

Home Plastelina

Oryginalność Sprytnej plasteliny

Możliwe, że w sklepach z zabawkami znajdziecie Państwo różne produkty podobne do Sprytnej plasteliny, które na pierwszy rzut oka mogą się wydawać tanie (Skacząca plastelina, Trikolina itp.). Podobieństwo jest tylko pozorne. Sprytna plastelina jest jedyna w swoim rodzaju ? ma unikalne właściwości. Rozciąga się, skacze, rozrywa i tłucze ale przede wszystkim:

  • jest dostarczana w ilości odpowiedniej dla osoby dorosłej i przeważnie jest jej wielokrotnie więcej niż w przypadku innych produktów
  • nie jest wykonana na bazie lateksu i nie wywołuje alergii
  • nie ma nieprzyjemnego zapachu
  • jest dostarczana w szerokiej gamie unikatowych kolorów, które nigdzie indziej nie znajdziecie
  • jest to produkt wysokiej jakości wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych
  • jest dostarczana w blaszanym pudełku, które ochroni Państwa plastelinę przed zniszczeniem

Oryginalny prezent, wyjątkowy przedmiot reklamowy

Snem każdej firmy jest posiadanie przedmiotu reklamowego, którego nikt inny nie posiada. Snem każdej firmy jest prezent, który zafascynuje.

Dodatkowe informacje

Sprytna Plastelina jest produkowana w USA przez  Crazy Aaron Enterprises, Inc.  firmę która wymyśliła sprytną plastelinę. Firma każdego roku wymyśla jakąś nową odmianę. Kładzie nacisk na jakość i różnorodność. Eksperymentuje z właściwościami, kolorami strukturą. Każda plastelina ma nieco inną właściwość np.
Niewidzialna mniej się odbija, jest też mniej rozciągliwa,  ale  podczas zabawy się krystalizuje jak miód i wtedy ją widać, gdy przestaniemy się bawić, po kilku godzinach znów staje się niewidzialna.

Sprytna plastelina Mieniawka jest lżejsza i bardziej miękka od innych plastelin, szczególnie polecana dla mniejszych dzieci gdzie nie trzeba używać większej siły do rozciągania i modelowania. W specyficzny sposób odbija światło uzyskując metaliczną wielokolorowość.

Elektryczna, Podstawowa, Zmieniająca Kolor czy Potworek jest twardsza wymaga więcej siły aby ją rozciągnąć jednak można to zrobić na taką skalę, aby stworzyć skakankę czy sznurek długości ponad 2 metrów. Odbija się wyżej od pozostałych plastelin. Łatwiej się też rozrywa.

Śladówka, Świecąca oraz Magnetyczna jest pośrednia jeśli chodzi o twardość i siłę odbicia. Twardsza od Mieniawki, ale bardziej miękka niż Elektryczna, Podstawowa, Zmieniająca Kolor i Potworek. Śladówka jest czuła na światło ultrafioletowe, świecąca na światło dzienne, a magnetyczna jest najcięższa z wszystkich plastelin, przyciąga się do magnesu.

Wszystkie sprytne plasteliny po zakończeniu zabawy trzymamy w puszcze. Czasem Kreatywne Maluchy lubią bawić się Sprytną Plasteliną np. w pościeli.
Plastelina zachowuje się wtedy jak płyn i po jakimś czasem rozlewa się na materiał. Najlepszy sposobem usunięcia Sprytnej Plasteliny z materiału jest ściereczka z alkoholem.